KONST / Litografier / Färglitografi 13316494
nr 1331 6494
Louise Ljubi Lidströmer
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Ljubi Lidströmer (f. 1948), Sverige. Signerad, numrerad 14/87, "Möte". Motivet: 45x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juni 2020
kl 19:01:22
29/5 21:26:05
150 kr
1/6 18:56:22
Louise Ljubi Lidströmer
Läs mer om Louise Ljubi Lidströmer